wwwRyby_3x2

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2016r

klasyfikacja GP

Klasyfikacja Grand Prix 2016r




Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2015r

klasyfikacja GP

Pobierz tabele wyników




Klasyfikacja Grand Prix 2014r

klasyfikacja GP

Pobierz tabele wyników




Klasyfikacja Grand Prix 2013r

klasyfikacja GP

Pobierz tabele wyników




Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2012r.

LP

Nazwisko i imię

Koszorów

Kłudzie

Domaniów

Wisła

Domaniów

Punkty

RAZEM

zajęte miejsce

1

Raczyński Jacek

6

1

5

12

1

25

1

2

Skorupa Krzysztof

2

2

1

1

26

32

2

3

Starzyński Kamil

5

4

2

5

26

42

3

4

Darmochraj Ryszard

3

3

4

22

12

44

4

5

Kowalski Jarosław

4

7

8

8

26

53

5

6

Grudzień Beata

7

8

13

2

26

56

6

7

Woźniak Piotr

23

17

3

9

7

59

7

8

Kącki Jacek

1

5

23

7

26

62

8

9

Żabicki Sylwester

23

17

11

6

11

68

9

10

Grudzień Artur

8

10

10

15

26

69

10

11

Stańczyk Michał

23

17

7

13

9

69

10

12

Kociński Franciszek

23

11

17

3

26

70

12

13

Gadaj Krystian

12

17

23

14

5

71

13

14

Rosłaniec Piotr

23

17

6

23

2

71

13

15

Olszewski Zbigniew

23

6

23

19

4

75

15

16

Suszczewski Stanisław

23

17

23

10

3

76

16

17

Orłowski Tadeusz

16

17

23

11

10

77

17

18

Kalita Krzysztof

9

9

15

20

26

79

18

19

Sałasz Ireneusz

11

17

23

23

8

82

19

20

Bednarski Radosław

9

17

14

18

26

84

20

21

Gadaj Janusz

12

17

12

17

26

84

20

22

Swat Marian

12

12

16

21

26

87

22

23

Dubiński Leszek

23

17

23

23

6

92

23

24

Grabowski Ludomir

23

17

23

4

26

93

24

25

Raczyński Andrzej

23

17

9

23

26

98

25

26

Leszczyński Andrzej

12

17

23

23

26

101

26

27

Pietrzyk Jerzy

16

17

23

23

26

105

27

28

Bieniek Wojciech

23

17

23

23

26

112

28

29

Chorbik Albert

23

17

23

23

26

112

28

30

Dziadkiewicz Grzegorz

23

17

23

23

26

112

28

31

       

 

 

 

 

32

       

 

 

 

 

33

       

 

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2011

 

LP

Nazwisko i imię

Koszorów

Solec

Domaniów

 

Siczki

Chotcza

Punkty

RAZEM

Zajęte

miejsce

1

Raczyński Jacek

2

1

3

4

7

17

1

2

Kowalski Jarosław

4

2

2

8

8

24

2

3

Skorupa Krzysztof

1

9

10

1

5

26

3

4

Grudzień Artur

5

23

4

7

2

41

4

5

Grudzień Beata

13

8

9

3

12

45

5

6

Kalita Krzysztof

8

13

5

9

11

46

6

7

Gadaj Krystian

22

6

12

6

3

49

7

8

Swat Marian

12

14

1

10

14

51

8

9

Orłowski Tadeusz

9

4

27

20

1

61

9

10

Darmochraj Ryszard

3

12

16

17

15

62

10

11

Bieniek Wojciech

14

16

8

10

16

64

11

12

Gadaj Janusz

22

23

7

13

4

69

12

13

Leszczyński Andrzej

7

23

27

2

12

71

13

14

Kociński Franciszek

22

23

11

16

6

78

14

15

Olszewski Zbigniew

11

15

27

17

9

79

15

16

Szot Dariusz

13

17

18

12

22

82

16

17

Łapczyński Marek

22

5

27

19

10

83

17

18

Pietrzyk Jerzy

12

10

27

15

22

86

18

19

Grochala Jacek

22

3

14

27

22

88

19

20

Dubiński Leszek

22

23

27

13

17

89

20

21

Sałasz Ireneusz

6

23

15

27

22

93

21

22

Bieniek Marta

10

7

27

27

22

93

21

23

Jeśko Jan

22

23

27

27

22

94

23

24

Horbik Albert

22

23

27

27

22

94

23

25

Gorczyca Zdzisław

10

23

17

27

22

99

25

26

Wasilewski Janusz

22

11

27

27

22

99

25

27

Stańczyk Michał

22

23

27

5

22

99

25

28

Suszczewski Stanisław

22

23

6

27

22

100

28

29

Darmochraj Artur

22

23

27

21

22

105

29

30

Kotonowicz Maciej

22

23

13

27

22

107

30

31

Grabowski Ludomir

22

23

27

27

22

121

31

32

Tomala Sławomir

22

23

27

27

22

121

31

33

Stachurski Jerzy

22

23

27

27

22

121

31

 

Klasyfikacja Grand Prix 2011

 

LP

Nazwisko i imię

Koszorów

Solec

Domaniów

 

Siczki

Punkty

RAZEM

1

Raczyński Jacek

2

1

3

4

10

2

Kowalski Jarosław

4

2

2

8

16

3

Skorupa Krzysztof

1

9

10

1

21

4

Grudzień Beata

13

8

9

3

33

5

Kalita Krzysztof

8

13

5

9

35

6

Swat Marian

12

14

1

10

37

7

Grudzień Artur

5

23

4

7

39

8

Gadaj Krystian

22

6

12

6

46

9

Darmochraj Ryszard

3

12

16

17

48

10

Bieniek Wojciech

14

16

8

10

48

11

Leszczyński Andrzej

7

23

27

2

59

12

Orłowski Tadeusz

9

4

27

20

60

13

Szot Dariusz

13

17

18

12

60

14

Pietrzyk Jerzy

12

10

27

15

64

15

 Gadaj Janusz

22

23

7

13

65

16

Grochala Jacek

22

3

14

27

66

17

Olszewski Zbigniew

11

15

27

17

70

18

Sałasz Ireneusz

6

23

15

27

71

19

Bieniek Marta

10

7

27

27

71

20

Kociński Franciszek

22

23

11

16

72

21

Jeśko Jan

22

23

27

27

72

22

 Horbik Albert

22

23

27

27

72

23

 Dubiński Leszek

22

23

27

13

72

24

Łapczyński Marek

22

5

27

19

73

25

Gorczyca Zdzisław

10

23

17

27

77

26

Wasilewski Janusz

22

11

27

27

77

27

Stańczyk Michał

22

23

27

5

77

28

 Suszczewski Stanisław

22

23

6

27

78

29

 Kotonowicz Maciej

22

23

13

27

85

30

Darmochraj Artur

22

23

27

21

93

31

Grabowski Ludomir

22

23

27

27

99

32

Tomala Sławomir

22

23

27

27

99

Klasyfikacja Grand Prix 2011

 

LP

Nazwisko i imię

KOSZORÓW

SOLEC

DOMANIÓW

 

Punkty

RAZEM

1

RACZYŃSKI JACEK

2

1

3

6

2

KOWALSKI JAROSŁAW

4

2

2

8

3

SKORUPA KRZYSZTOF

1

9

10

20

4

KALITA KRZYSZTOF

8

13

5

26

5

SWAT MARIAN

12

14

1

27

6

GRUDZIEŃ BEATA

13

8

9

30

7

DARMOCHRAJ RYSZARD

3

12

16

31

8

GRUDZIEŃ ARTUR

5

23

4

32

9

BIENIEK WOJCIECH

14

16

8

38

10

GROCHALA JACEK

22

3

14

39

11

GADAJ KRYSTIAN

22

6

12

40

12

ORŁOWSKI TADEUSZ

9

4

27

40

13

SAŁASZ IRENEUSZ

6

23

15

44

14

BIENIEK MARTA

10

7

27

44

15

SZOT DARIUSZ

13

17

18

48

16

PIETRZYK JERZY

12

10

27

49

17

GORCZYCA ZDZISŁAW

10

23

17

50

18

 SUSZCZEWSKI ST.

22

23

6

51

19

 GADAJ JANUSZ

22

23

7

52

20

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

11

15

27

53

21

ŁAPCZYŃSKI MAREK

22

5

27

54

22

KOCIŃSKI FRANCISZEK

22

23

11

56

23

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

7

23

27

57

24

 KOTONOWICZ MACIEJ

22

23

13

58

25

WASILEWSKI JANUSZ

22

11

27

60

26

STAŃCZYK MICHAŁ

22

23

27

72

27

GRABOWSKI LUDOMIR

22

23

27

72

28

JEŚKO JAN

22

23

27

72

29

 HORBIK ALBERT

22

23

27

72

30

 DUBIŃSKI LESZEK

22

23

27

72

 

 

 

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX w 2011r.

 

LP

Nazwisko i imię

KOSZORÓW

SOLEC

Punkty

RAZEM

1

RACZYŃSKI JACEK

2

1

3

2

KOWALSKI JAROSŁAW

4

2

6

3

SKORUPA KRZYSZTOF

1

9

10

4

ORŁOWSKI TADEUSZ

9

4

13

5

DARMOCHRAJ RYSZARD

3

12

15

6

BIENIEK MARTA

10

7

17

7

GRUDZIEŃ BEATA

13

8

21

8

KALITA KRZYSZTOF

8

13

21

9

PIETRZYK JERZY

12

10

22

10

GROCHALA JACEK

22

3

25

11

SWAT MARIAN

12

14

26

12

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

11

15

26

13

ŁAPCZYŃSKI MAREK

22

5

27

14

GADAJ KRYSTIAN

22

6

28

15

GRUDZIEŃ ARTUR

5

23

28

16

SAŁASZ IRENEUSZ

6

23

29

17

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

7

23

30

18

SZOT DARIUSZ

13

17

30

19

BIENIEK WOJCIECH

14

16

30

20

WASILEWSKI JANUSZ

22

11

33

21

GORCZYCA ZDZISŁAW

10

23

33

22

STAŃCZYK MICHAŁ

22

23

45

23

GRABOWSKI LUDOMIR

22

23

45

24

JEŚKO JAN

22

23

45

25

KOCIŃSKI FRANCISZEK

22

23

45

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

28

 

 

 

 

29

 

 

 

 

30

 

 

 

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX W 2011 ROKU
po I szych zawodach

 

 

LP

Nazwisko i imię

Punkty

1

SKORUPA KRZYSZTOF

1

2

RACZYŃSKI JACEK

2

3

DARMOCHRAJ RYSZARD

3

4

KOWALSKI JAROSŁAW

4

5

GRUDZIEŃ ARTUR

5

6

SAŁASZ IRENEUSZ

6

7

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

7

8

KALITA KRZYSZTOF

8

9

ORŁOWSKI TADEUSZ

9

10

BIENIEK MARTA

10

11

GORCZYCA ZDZISŁAW

10

12

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

11

13

SWAT MARIAN

12

14

PIETRZYK JERZY

12

15

SZOT DARIUSZ

13

16

GRUDZIEŃ BEATA

13

17

BIENIEK WOJCIECH

14

18

JEŚKO JAN

22

19

KOCIŃSKI FRANCISZEK

22

20

GRABOWSKI LUDOMIR

22

21

ŁAPCZYŃSKI MAREK

22

 

JUNIORZY

1

BIENIEK MARTA

1

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX w 2010r.

 

LP

Nazwisko i imię

SOLEC

DOMANIÓW

KOSZORÓW

 

SICZKI

 

SOLEC

 

Punkty

RAZEM

1

RACZYŃSKI JACEK

1

2

1

1

1

6

2

SKORUPA KRZYSZTOF

2

3

2

2

3

12

3

GRUDZIEŃ BEATA

3

7

4

3

4

21

4

DARMOCHRAJ RYSZARD

4

6

3

9

11

33

5

KOWALSKI JAROSŁAW

21

1

5

11

5

43

6

WOŹNIAK MIROSŁAW

16

8

18

7

9

58

7

SWAT MARIAN

12

27

6

10

8

63

8

PIETRZYK JERZY

5

27

9

17

5

63

9

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

13

27

8

15

2

65

10

BIENIEK WOJCIECH

11

27

18

5

7

68

11

ORŁOWSKI TADEUSZ

8

27

7

14

12

68

12

KALITA KRZYSZTOF

10

27

9

4

20

70

13

SUSZCZEWSKI STANISŁAW

21

4

18

8

20

71

14

RACZYŃSKI ANDRZEJ

21

5

13

13

20

72

15

KOCIŃSKI FRANCISZEK

9

27

18

17

12

83

16

SZOT DARIUSZ

19

27

11

17

10

84

17

GORCZYCA ZDZISŁAW

7

27

18

17

16

85

18

ŁAPCZYŃSKI MAREK

15

27

18

12

14

86

19

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

6

27

18

17

20

88

20

DUBIŃSKI LESZEK

14

27

14

16

20

91

21

GRABOWSKI LUDOMIR

20

27

18

6

20

91

22

SAŁASZ IRENEUSZ

17

27

18

17

14

93

23

GADAJ JANUSZ

18

27

12

17

20

94

24

WASILEWSKI JANUSZ

21

27

18

17

20

103

25

GRZYBOWSKI BOGDAN

21

27

18

17

20

103

26

DARMOCHRAJ ARTUR

21

27

18

17

20

103

27

FICEK RAFAŁ

21

27

18

17

20

103

28

GRUDZIEŃ ARTUR

21

27

18

17

20

103

29

STACHURSKI JERZY

21

27

18

17

20

103

30

GOCEL WOJCIECH

21

27

18

17

20

103

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORZY

1

BIENIEK MARTA

1

1

1

1

3

7

2

HORBIK ALBERT

2

5

3

3

1

14

3

GADAJ KRYSTIAN

3

5

2

2

3

15

4

FICEK MACIEJ

4

5

3

4

3

19

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX W 2010 ROKU

KLASYFIKACJA GRAND PRIX w 2010r.

 

LP

Nazwisko i imię

SOLEC

DOMANIÓW

KOSZORÓW

 

SICZKI

 

Punkty

RAZEM

1

RACZYŃSKI JACEK

1

2

1

1

5

2

SKORUPA KRZYSZTOF

2

3

2

2

9

3

GRUDZIEŃ BEATA

3

7

4

3

17

4

DARMOCHRAJ RYSZARD

4

6

3

9

22

5

KOWALSKI JAROSŁAW

21

1

5

11

38

6

WOŹNIAK MIROSŁAW

16

8

18

7

49

7

KALITA KRZYSZTOF

10

27

9

4

50

8

SUSZCZEWSKI STANISŁAW

21

4

18

8

51

9

RACZYŃSKI ANDRZEJ

21

5

13

13

52

10

SWAT MARIAN

12

27

6

10

55

11

ORŁOWSKI TADEUSZ

8

27

7

14

56

12

PIETRZYK JERZY

5

27

9

17

58

13

BIENIEK WOJCIECH

11

27

18

5

61

14

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

13

27

8

15

63

15

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

6

27

18

17

68

16

GORCZYCA ZDZISŁAW

7

27

18

17

69

17

KOCIŃSKI FRANCISZEK

9

27

18

17

71

18

DUBIŃSKI LESZEK

14

27

14

16

71

19

GRABOWSKI LUDOMIR

20

27

18

6

71

20

ŁAPCZYŃSKI MAREK

15

27

18

12

72

21

GADAJ JANUSZ

18

27

12

17

74

22

SZOT DARIUSZ

19

27

11

17

74

23

SAŁASZ IRENEUSZ

17

27

18

17

79

24

WASILEWSKI JANUSZ

21

27

18

17

83

25

GRZYBOWSKI BOGDAN

21

27

18

17

83

26

DARMOCHRAJ ARTUR

21

27

18

17

83

27

FICEK RAFAŁ

21

27

18

17

83

28

GRUDZIEŃ ARTUR

21

27

18

17

83

29

STACHURSKI JERZY

21

27

18

17

83

30

GOCEL WOJCIECH

21

27

18

17

83

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORZY

1

BIENIEK MARTA

1

1

1

1

4

2

GADAJ KRYSTIAN

3

5

2

2

12

3

HORBIK ALBERT

2

5

3

3

13

4

FICEK MACIEJ

4

5

3

4

16

 

KLASYFIKACJA GRAND PRIX W 2009 ROKU

SENIORZY

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

PUNKTY

MIEJSCE

1

Raczyński Jacek

4

1

2

Skorupa Krzysztof

25

2

3

Darmochraj Ryszard

27

3

4

Grudzień Beata

43

4

5

Łapczyński Marek

43,5

5

6

Swat Marian

45

6

7

Grudzień Artur

46,5

7

8

Szot Dariusz

47,5

8

9

Olszewski Zbigniew

48

9

10

Sałasz Ireneusz

51,5

10

11

Pietrzyk Jerzy

53,5

11

12

Wasilewski Janusz

59

12

13

Darmochraj Tomasz

61

13

14

Kalita Krzysztof

62

14

15

Gorczyca Zdzisław

68

15

16

Łosionek Stanisław

69

16

17

Głowacki Albert

73

17

18

Grabowski Lubomir

73

17

19

Darmochraj Artur

73

17

20

Wasilewski Piotr

73

17

JUNIORZY

 

PUNKTY

MIEJSCE

1.Wasilewski Dominik

2

1

2.Kalita Kamil

6

2

3.Gadaj Krystian

7

3

4.Adamczyk Filip

8

4

 

aktualizacja: 15 października 2011 godz.: 18:12.
wwwRyby_2x1
wwwRyby_1x1
wwwRyby_3x1
wwwRyby_4x1
wwwRyby_1x3

Klasyfikacja Grand Prix

rybka

Klasyfikacja Grand Prix

wedkarz
15
pesce027
wwwRyby_9x3
wwwRyby_9x1
Polski Związek Wędkarski