Zawody Domaniów - Koszorów

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Koszorów - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Siczki - Koszorów

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Siczki - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Domaniów - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Domaniów - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Chotcza - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Siczki - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Siczki - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Chotcza - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Domaniów - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Domaniów - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Koszorów - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Koszorów - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Siczki - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Siczki - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody drużynowe Jastrząb - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody drużynowe Jastrząb - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Koszorów - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Koszorów - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Solec - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Solec - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Wilczkowice Górne - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Wilczkowice Górne - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Domaniów - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Domaniów - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Jastrząb - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Jastrząb - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Jastrząb - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Jastrząb - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Gniazdków - Wyniki

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




Zawody Gniazdków - wykres wagowy wg stanowisk

wyniki zawodow

Pobierz tabele wyników




24-godzinne zawody wędkarskie - Wyniki

wyniki zawodow koszorow

Pobierz tabele wyników




Zawody wędkarskie o Puchar Prezesa MPK sp. z o.o. w Radomiu Domaniów 06.07.2013r. - Wyniki

wyniki zawodow koszorow

Pobierz tabele wyników




Zawody wędkarskie o Puchar Prezesa MPK sp. z o.o. w Radomiu Domaniów 06.07.2013r. - Wykres wagowy

wyniki zawodow koszorow

Pobierz tabele wyników




Wyniki wiosennych zawodów wędkarskich – Solec 01.06.2013r.

wyniki zawodow koszorow

Pobierz tabele wyników




WYKRES WAGOWY WG STANOWISK, WIOSENNYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH – SOLEC 01.06.2013r.

wykres wagowy koszorow

Pobierz wykres wagowy




Wyniki wiosennych zawodów wędkarskich – Koszorów 11.05.2013r.

wyniki zawodow koszorow

Pobierz tabele wyników




WYKRES WAGOWY WG STANOWISK, WIOSENNYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH – KOSZORÓW 11.05.2013r.

wykres wagowy koszorow

Pobierz wykres wagowy




Wyniki  zawodów wędkarskich Koła nr 47 przy       MPK Radom – Domaniów 22.09.2012r. 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Ilość punktów

1

RACZYŃSKI JACEK

5

540

1

2

ROSŁANIEC PIOTR

13

145

2

3

SUSZCZEWSKI STANISŁAW

15

135

3

4

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

18

110

4

5

GADAJ KRYSTIAN

12

90

5

6

DUBIŃSKI LESZEK

1

75

6

7

WOŹNIAK PIOTR

9

60

7

8

SAŁASZ IRENEUSZ

7

40

8

9

STAŃCZYK MICHAŁ

2

35

9

10

ORŁOWSKI TADEUSZ

22

20

10

11

ŻABICKI SYLWESTER

8

10

11

12

DARMOCHRAJ RYSZARD

16

5

12

13

GRUDZIEŃ BEATA

6

0

26

14

BEDNARSKI RADOSŁAW

20

0

26

15

GADAJ JANUSZ

4

0

26

16

KALITA KRZYSZTOF

17

0

26

17

SKORUPA KRZYSZTOF

19

0

26

18

STARZYŃSKI KAMIL

3

0

26

19

KĄCKI JACEK

25

0

26

20

SWAT MARIAN

14

0

26

21

KOWALSKI JAROSŁAW

21

0

26

22

GRABOWSKI LUDOMIR

24

0

26

23

CISŁOWSKI ROBERT

10

0

26

24

KOCIŃSKI FRANCISZEK

11

0

26

25

GRUDZIEŃ ARTUR

26

0

26

26

RACZYŃSKI ANDRZEJ

23

0

26

 

Wykres wagowy wg stanowisk – Domaniów 22.09.2012 r.

wykres wagowy, zawody w Kludzie, czerwiec 2012

Pobierz wykres wagowy




Wyniki  zawodów wędkarskich Koła nr 47 przy       MPK Radom – Wilczkowice Górne 25.08.2012r. 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Ilość punktów

1

SKORUPA KRZYSZTOF

17

2785

1

2

GRUDZIEŃ BEATA

15

2460

2

3

KOCIŃSKI FRANCISZEK

2

2000

3

4

GRABOWSKI LUDOMIR

3

1925

4

5

STARZYŃSKI KAMIL

20

1740

5

6

ŻABICKI SYLWESTER

25

1480

6

7

KĄCKI JACEK

11

1440

7

8

KOWALSKI JAROSŁAW

14

1095

8

9

WOŹNIAK PIOTR

8

1075

9

10

SUSZCZEWSKI STANISŁAW

6

985

10

11

ORŁOWSKI TADEUSZ

1

890

11

12

RACZYŃSKI JACEK

10

705

12

13

STAŃCZYK MICHAŁ

5

660

13

14

GADAJ KRYSTIAN

9

655

14

15

GRUDZIEŃ ARTUR

21

510

15

16

CISŁOWSKI ROBERT

19

505

16

17

GADAJ JANUSZ

7

470

17

18

BEDNARSKI RADOSŁAW

16

430

18

19

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

22

405

19

20

KALITA KRZYSZTOF

18

330

20

21

SWAT MARIAN

4

325

21

22

DARMOCHRAJ RYSZARD

12

300

22

23

SAŁASZ IRENEUSZ

24

100

23

         

 

Wykres wagowy wg stanowisk – Wilczkowice Górne 25.08.2012 r.

wykres wagowy, zawody Wilczkowice Górne, sierpień 2012

Pobierz wykres wagowy




Wyniki  zawodów wędkarskich o Nagrodę Prezesa MPK Radom – Domaniów 07.07.2012r.

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Ilość punktów

1

SKORUPA KRZYSZTOF

1

11300

1

2

STARZYŃSKI KAMIL

26

7040

2

3

WOŹNIAK PIOTR

11

4965

3

4

DARMOCHRAJ RYSZARD

2

4700

4

5

RACZYŃSKI JACEK

18

3300

5

6

ROSŁANIEC PIOTR

22

3035

6

7

STAŃCZYK MICHAŁ

6

2930

7

8

KOWALSKI JAROSŁAW

16

2105

8

9

RACZYŃSKI ANDRZEJ

10

1790

9

10

GRUDZIEŃ ARTUR

7

1650

10

11

ŻABICKI SYLWESTER

23

1605

11

12

GADAJ JANUSZ

24

1150

12

13

GRUDZIEŃ BEATA

15

900

13

14

BEDNARSKI RADOSŁAW

5

435

14

15

KALITA KRZYSZTOF

20

425

15

16

SWAT MARIAN

3

305

16

17

KOCIŃSKI FRANCISZEK

21

160

17

18

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

14

0

23

19

SUSZCZEWSKI STANISŁAW

19

0

23

20

KĄCKI JACEK

4

0

23

21

GRABOWSKI LUDOMIR

17

0

23

22

ORŁOWSKI TADEUSZ

8

0

23

23

DZIADKIEWICZ GRZEGORZ

25

0

23

 

Wykres wagowy wg stanowisk – Domaniów 07.07.2012 r.

wykres wagowy, zawody w Domaniowie, lipiec 2012

Pobierz wykres wagowy




Wyniki  zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Koła MPK Radom – Kłudzie 02.06.2012r.

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Ilość punktów

1

RACZYŃSKI JACEK

9

4810

1

2

SKORUPA KRZYSZTOF

10

4290

2

3

DARMOCHRAJ RYSZARD

15

785

3

4

STARZYŃSKI KAMIL

1

710

4

5

KĄCKI JACEK

17

630

5

6

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

18

420

6

7

KOWALSKI JAROSŁAW

6

355

7

8

GRUDZIEŃ BEATA

5

275

8

9

KALITA KRZYSZTOF

8

230

9

10

GRUDZIEŃ ARTUR

12

155

10

11

KOCIŃSKI FRANCISZEK

11

50

11

12

SWAT MARIAN

3

30

12

13

CHORBIK ALBERT

16

0

17

14

GADAJ JANUSZ

2

0

17

15

BIENIEK WOJCIECH

7

0

17

16

GRABOWSKI LUDOMIR

4

0

17

17

ORŁOWSKI TADEUSZ

14

0

17

18

       

19

       

20

       

 

Wykres wagowy wg stanowisk – Kłuda 02.06.2012 r.

wykres wagowy, zawody w Kludzie, czerwiec 2012

Pobierz wykres wagowy




Wyniki wiosennych zawodów wędkarskich Koszorów 12.05.2012

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Zajęte miejsce

1

KĄCKI JACEK

23

3680

1

2

SKORUPA KRZYSZTOF

2

2200

2

3

DARMOCHRAJ RYSZARD

22

1620

3

4

KOWALSKI JAROSŁAW

24

1000

4

5

STARZYŃSKI KAMIL

1

820

5

6

RACZYŃSKI JACEK

16

760

6

7

GRUDZIEŃ BEATA

11

640

7

8

GRUDZIEŃ ARTUR

21

520

8

9

KALITA KRZYSZTOF

17

120

9

10

BEDNARSKI RADOSŁAW

20

120

9

11

SAŁASZ IRENEUSZ

19

100

11

12

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

18

60

12

13

GADAJ JANUSZ

12

60

12

14

GADAJ KRYSTIAN

8

60

12

15

SWAT MARIAN

10

60

12

16

PIETRZYK JERZY

6

40

16

17

ORŁOWSKI TADEUSZ

15

40

16

18

KOCIŃSKI FRANCISZEK

14

0

23

19

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

7

0

23

20

DUBIŃSKI LESZEK

5

0

23

21

GRABOWSKI LUDOMIR

9

0

23

22

BIENIEK WOJCIECH

4

0

23

23

ROSŁANIEC PIOTR

3

0

23

24

       

25

       

 

Wykres wagowy wg stanowisk – Koszorów 12.05.2012r.

wykres wagowy, zawody koszorów, maj 2012

Pobierz wykres wagowy




Wyniki zawodów wędkarskich Władz Koła MPK Radom -  Chotcza 08.10.2011

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

1

Grudzień Artur

18

695

2

Kowalski Jarosław

2

140

3

Olszewski Zbigniew

12

125

4

Łapczyński Marek

15

115

5

Kalita Krzysztof

10

85

6

Grudzień Beata

8

60

7

Swat Marian

14

35

8

Darmochraj Ryszard

1

30

9

Dubiński Leszek

7

20

 

Wyniki zawodów wędkarskich Koła MPK Radom

Chotcza 08.10.2011

(wykres wagowy)

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

Orłowski Tadeusz

21

1430

1

2

Grudzień Artur

18

695

2

3

Gadaj Krystian

17

670

3

4

Gadaj Jan

16

255

4

5

Skorupa Krzysztof

13

230

5

6

Kociński Franciszek

22

200

6

7

Raczyński Jacek

4

185

7

8

Kowalski Jarosław

2

140

8

9

Olszewski Zbigniew

12

125

9

10

Łapczyński Marek

15

115

10

11

Kalita Krzysztof

10

85

11

12

Grudzień Beata

8

60

12

13

Leszczyński Andrzej

9

60

12

14

Swat Marian

14

35

14

15

Darmochraj Ryszard

1

30

15

16

Bieniek Wojciech

3

25

16

17

Dubiński Leszek

7

20

17

18

Stachurski Jerzy

6

0

22

19

Jeśko Jan

20

0

22

20

Grabowski Ludomir

19

0

22

21

Grochala Jacek

5

0

22

Wyniki gruntowych zawodów wędkarskich koła MPK Radom -  Siczki 10.09.2011

(wykres wagowy)

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

Skorupa Krzysztof

14

485

1

2

Leszczyński Andrzej

13

450

2

3

Grudzień Beata

2

440

3

4

Raczyński Jacek

25

365

4

5

Stańczyk Michał

16

320

5

6

Gadaj Krystian

12

265

6

7

Grudzień Artur

17

210

7

8

Kowalski Jarosław

7

160

8

9

Kalita Krzysztof

9

115

9

10

Swat Marian

15

110

10

11

Bieniek Wojciech

5

110

10

12

Szot Dariusz

8

85

12

13

Gadaj Janusz

20

80

13

14

Dubiński Leszek

24

80

13

15

Pietrzyk Jerzy

3

55

15

16

Kociński Franciszek

6

50

16

17

Darmochraj Ryszard

4

45

17

18

Olszewski Zbigniew

19

45

17

19

Łapczyński Marek

10

35

19

20

Orłowski Tadeusz

18

20

20

21

Darmochraj Artur

26

15

21

22

Suszczewski Stanisław

21

0

27

23

Grochala Jacek

23

0

27

24

Grabowski Ludomir

1

0

27

25

Sałasz Ireneusz

11

0

27

26

Tomala Sławomir

22

0

27

 

 

 

 

 

 

Wyniki zawodów wędkarskich o Puchar Prezesa MPK Radom -  Domaniów 13.08.2011

(wykres wagowy)

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

Swat Marian

1

3150

1

2

Kowalski Jarosław

19

2480

2

3

Raczyński Jacek

24

2160

3

4

Grudzień Artur

25

2040

4

5

Kalita Krzysztof

7

2030

5

6

Suszczewski Stanisław

17

1980

6

7

Gadaj Janusz

23

1700

7

8

Bieniek Wojciech

14

1480

8

9

Grudzień Beata

8

1415

9

10

Skorupa Krzysztof

16

1410

10

11

Kociński Franciszek

9

935

11

12

Gadaj Krystian

22

900

12

13

Kotonowicz Maciej

10

780

13

14

Grochala Jacek

12

600

14

15

Sałasz Ireneusz

6

290

15

16

Darmochraj Ryszard

11

260

16

17

Gorczyca Zdzisław

18

150

17

18

Szot Dariusz

26

25

18

19

Łapczyński Marek

20

0

27

20

Leszczyński Andrzej

27

0

27

21

Olszewski Zbigniew

4

0

27

22

Jeśko Jan

5

0

27

23

Orłowski Tadeusz

3

0

27

24

Grabowski Ludomir

2

0

27

25

Horbik Albert

21

0

27

26

Dubiński Leszek

15

0

27

 

Wyniki  zawodów wędkarskich o

Mistrzostwo Koła MPK Radom – Kłudzie 28.05.2011

(wykres wagowy)

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

Raczyński Jacek

20

1450

1

2

Kowalski Jarosław

10

1395

2

3

Grochala Jacek

17

1180

3

4

Orłowski Tadeusz

19

930

4

5

Łapczyński Marek

4

915

5

6

Gadaj Krystian

6

820

6

7

Bieniek Marta

3

795

7

8

Grudzień Beata

1

745

8

9

Skorupa Krzysztof

21

665

9

10

Pietrzyk Jerzy

18

600

10

11

Wasilewski Janusz

14

550

11

12

Darmochraj Ryszard

22

375

12

13

Kalita Krzysztof

13

205

13

14

Swat Marian

2

195

14

15

Olszewski Zbigniew

16

65

15

16

Bieniek Wojciech

7

50

16

17

Szot Dariusz

11

5

17

18

Grudzień Artur

12

0

23

19

Sałasz Ireneusz

9

0

23

20

Grabowski Ludomir

8

0

23

21

Kociński Franciszek

5

0

23

22

Stańczyk Michał

15

0

23

23

 

 

 

 

24

 

 

 

 

25

 

 

 

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki  wiosennych zawodów wędkarskich Koszorów 07.05.2011

(wykres wagowy)

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

SKORUPA KRZYSZTOF

1

2000

1

2

RACZYŃSKI JACEK

8

1205

2

3

DARMOCHRAJ RYSZARD

20

995

3

4

KOWALSKI JAROSŁAW

19

555

4

5

GRUDZIEŃ ARTUR

18

275

5

6

SAŁASZ IRENEUSZ

3

240

6

7

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

17

190

7

8

KALITA KRZYSZTOF

10

185

8

9

ORŁOWSKI TADEUSZ

9

155

9

10

BIENIEK MARTA

6

75

10

11

GORCZYCA ZDZISŁAW

15

75

10

12

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

7

60

11

13

SWAT MARIAN

2

55

12

14

PIETRZYK JERZY

13

55

12

15

SZOT DARIUSZ

4

45

13

16

GRUDZIEŃ BEATA

11

45

13

17

BIENIEK WOJCIECH

12

30

14

18

JEŚKO JAN

21

0

22

19

KOCIŃSKI FRANCISZEK

16

0

22

20

GRABOWSKI LUDOMIR

5

0

22

21

ŁAPCZYŃSKI MAREK

14

0

22

22

 

 

 

 

23

 

 

 

 

24

 

 

 

 

25

 

 

 

 

26

 

 

 

 

JUNIORZY

1

BIENIEK MARTA

6

75

1

 

 

Wyniki zawodów wędkarskich Władz Koła MPK Radom

 Solec 02.10.2010r.

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Miejsce

1

Grudzień Beata

13

600

1

2

Pietrzyk Jerzy

12

560

2

3

Kowalski Jarosław

11

560

2

4

Swat Marian

10

300

4

5

Szot Dariusz

22

150

5

6

Darmochraj Ryszard

9

140

6

7

Łapczyński Marek

6

80

7

8

Sałasz Ireneusz

7

80

7

9

Dubiński Leszek

3

0

9

 

Wyniki zawodów wędkarskich - Solec 02.10.2010r.

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

Raczyński Jacek

14

900

1

2

Olszewski Zbigniew

16

750

2

3

Skorupa Krzysztof

15

650

3

4

Grudzień Beata

13

600

4

5

Pietrzyk Jerzy

12

560

5

6

Kowalski Jarosław

11

560

5

7

Bieniek Wojciech

23

350

7

8

Swat Marian

10

300

8

9

Woźniak Mirosław

4

160

9

10

Szot Dariusz

22

150

10

11

Darmochraj Ryszard

9

140

11

12

Kociński Franciszek

17

100

12

13

Orłowski Tadeusz

5

100

12

14

Łapczyński Marek

6

80

14

15

Sałasz Ireneusz

7

80

14

16

Gorczyca Zdzisław

19

50

16

17

Dubiński Leszek

3

0

20

18

Grabowski Ludomir

18

0

20

19

Ficek Rafał

1

0

20

20

 

 

 

 

21

 

 

 

 

22

 

 

 

 

JUNIORZY

1

Horbik Albert

21

100

1

2

Bieniek Marta

20

0

3

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

Wyniki  gruntowych zawodów wędkarskich Siczki 04.09.2010r.

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

RACZYŃSKI JACEK

11

1950

1

2

SKORUPA KRZYSZTOF

19

1825

2

3

GRUDZIEŃ BEATA

13

1035

3

4

KALITA KRZYSZTOF

2

975

4

5

BIENIEK WOJCIECH

4

665

5

6

GRABOWSKI LUDOMIR

20

595

6

7

WOŹNIAK MIROSŁAW

1

590

7

8

SUSZCZEWSKI STANISŁAW

14

465

8

9

DARMOCHRAJ RYSZARD

15

440

9

10

SWAT MARIAN

12

370

10

11

KOWALSKI JAROSŁAW

17

340

11

12

ŁAPCZYŃSKI MAREK

8

230

12

13

RACZYŃSKI ANDRZEJ

16

205

13

14

ORŁOWSKI TADEUSZ

10

170

14

15

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

9

90

15

16

DUBIŃSKI LESZEK

7

85

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORZY

1

BIENIEK MARTA

6

1210

1

2

GADAJ KRYSTIAN

5

380

2

3

HORBIK ALBERT

18

215

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki  końcowe po II turach zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Koła w 2010 roku.

 

LP

Nazwisko i imię

I tura

Ilość pkt

II tura

Ilość pkt

Razem pkt.

1

RACZYŃSKI JACEK

1330

1

1460

1

2

2

SKORUPA KRZYSZTOF

1230

2

1375

2

4

3

DARMOCHRAJ RYSZARD

765

4

585

3

7

4

GRUDZIEŃ BEATA

775

3

235

4

7

5

PIETRZYK JERZY

585

5

85

9

14

6

ORŁOWSKI TADEUSZ

280

8

130

7

15

7

SWAT MARIAN

135

12

135

6

18

8

KALITA KRZYSZTOF

160

10

85

9

19

9

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

125

13

115

8

21

10

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

350

6

0

18

24

11

GORCZYCA ZDZISŁAW

340

7

0

18

25

12

KOWALSKI JAROSŁAW

0

21

225

5

26

13

KOCIŃSKI FRANCISZEK

160

9

0

18

27

14

BIENIEK WOJCIECH

145

11

0

18

27

15

DUBIŃSKI LESZEK

115

14

25

14

28

16

SZOT DARIUSZ

20

19

80

11

30

17

GADAJ JANUSZ

25

18

75

12

30

18

ŁAPCZYŃSKI MAREK

100

15

0

18

33

19

WOŹNIAK MIROSŁAW

95

16

0

18

34

20

RACZYŃSKI ANDRZEJ

0

21

70

13

34

21

SAŁASZ IRENEUSZ

65

17

0

18

35

22

GRABOWSKI LUDOMIR

0

20

0

18

38

JUNIORZY

1

BIENIEK MARTA

475

1

55

1

2

2

HORBIK ALBERT

165

2

0

3

5

3

GADAJ KRYSTIAN

125

3

30

2

5

 

 

 

WYNIKI II TURY ZAWODÓW WĘDKARSKICH O MISTRZOSTWO KOŁA –

KOSZORÓW 14.08.2010R.

 

Lp

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

Raczyński Jacek

5

1460

1

2

Skorupa Krzysztof

13

1375

2

3

Darmochraj Ryszard

1

585

3

4

Grudzień Beata

17

235

4

5

Kowalski Jarosław

19

225

5

6

Swat Marian

3

135

6

7

Orłowski Tadeusz

8

130

7

8

Olszewski Zbigniew

6

115

8

9

Pietrzyk Jerzy

11

85

9

10

Kalita Krzysztof

4

85

9

11

Szot Dariusz

18

80

11

12

Gadaj Janusz

12

75

12

13

Raczyński Andrzej

2

70

13

14

Dubiński Leszek

15

25

14

15

Łapczyński Marek

10

0

18

16

Kociński Franciszek

9

0

18

17

Grabowski Ludomir

16

0

18

JUNIORZY

1

Bieniek Marta

7

55

1

2

Gadaj Krystian

14

30

2

 

 

 

Wyniki  zawodów wędkarskich o

Puchar Prezesa MPK Radom

Domaniów 29.05.2010r.

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

KOWALSKI JAROSŁAW

4

3750

1

2

RACZYŃSKI JACEK

18

1760

2

3

SKORUPA KRZYSZTOF

30

830

3

4

SUSZCZEWSKI STANISŁAW

25

460

4

5

RACZYŃSKI ANDRZEJ

17

360

5

6

DARMOCHRAJ RYSZARD

20

60

6

7

GRUDZIEŃ BEATA

29

55

7

8

WOŹNIAK MIROSŁAW

21

50

8

9

GADAJ JANUSZ

13

0

27

10

ŁAPCZYŃSKI MAREK

16

0

27

11

WASILEWSKI JANUSZ

19

0

27

12

KOCIŃSKI FRANCISZEK

22

0

27

13

GRZYBOWSKI BOGDAN

9

0

27

14

PIETRZYK JERZY

5

0

27

15

GRABOWSKI LUDOMIR

10

0

27

16

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

32

0

27

17

SAŁASZ IRENEUSZ

28

0

27

18

DARMOCHRAJ ARTUR

1

0

27

19

SWAT MARIAN

26

0

27

20

GRUDZIEŃ ARTUR

3

0

27

21

SZOT DARIUSZ

15

0

27

22

KALITA KRZYSZTOF

11

0

27

23

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

2

0

27

24

FICEK RAFAŁ

7

0

27

25

STACHURSKI JERZY

14

0

27

26

GOCEL WOJCIECH

6

0

27

JUNIORZY

1

BIENIEK MARTA

31

1205

1

2

HORBIK ALBERT

14

0

5

3

GADAJ KRYSTIAN

23

0

5

4

FICEK MACIEJ

8

0

5

 

Wyniki  I tury zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Koła – Solec nad Wisłą 15.05.2010r.

 

LP

Nazwisko i imię

Stanowisko

Waga

Punkty

1

RACZYŃSKI JACEK

7

1330

1

2

SKORUPA KRZYSZTOF

21

1230

2

3

GRUDZIEŃ BEATA

20

775

3

4

DARMOCHRAJ RYSZARD

16

765

4

5

PIETRZYK JERZY

19

585

5

6

LESZCZYŃSKI ANDRZEJ

22

350

6

7

GORCZYCA ZDZISŁAW

4

340

7

8

ORŁOWSKI TADEUSZ

12

280

8

9

KOCIŃSKI FRANCISZEK

11

160

9

10

KALITA KRZYSZTOF

23

160

9

11

BIENIEK WOJCIECH

18

145

11

12

SWAT MARIAN

8

135

12

13

OLSZEWSKI ZBIGNIEW

17

125

13

14

DUBIŃSKI LESZEK

10

115

14

15

ŁAPCZYŃSKI MAREK

14

100

15

16

WOŹNIAK MIROSŁAW

6

95

16

17

SAŁASZ IRENEUSZ

9

65

17

18

GADAJ JANUSZ

15

25

18

19

SZOT DARIUSZ

5

20

19

20

GRABOWSKI LUDOMIR

13

0

20

JUNIORZY

1

BIENIEK MARTA

2

475

1

2

HORBIK ALBERT

3

165

2

3

GADAJ KRYSTIAN

1

125

3

 

 

 

Wyniki pierwszych zawodów wiosennych z cyklu Grand Prix

WYNIKI GRUNTOWYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH KOSZORÓW  26.09.2009

 

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

PUNKTY

WAGA

MIEJSCE

1

Raczyński Jacek

1

750

1

2

Skorupa Krzysztof

2

735

2

3

Siara Jan

3

270

3

4

Grudzień Beata

4

260

4

5

Suszczewski Stanisław

5

215

5

6

Grudzień Artur

6

90

6

7

Bieniek Wiesław

7,5

30

7

8

Łapczyński Marek

7,5

30

7

9

Darmochraj Ryszard

17

0

9

10

Swat Marian

17

0

9

11

Kalita Krzysztof

17

0

9

12

Grabowski Lubomir

17

0

9

13

Dubiński Leszek

17

0

9

14

Stachurski Jerzy

17

0

9

15

Kiepiela Marek

17

0

9


WYNIKI ZAWODÓW WĘDKARSKICH GNIAZDKÓW-22.08.2009

 

l.p.

Imię i nazwisko

punkty

miejsce

1.

Raczyński Jacek

2060

1

2.

Skorupa Krzysztof

1715

2

3.

Swat Marian

1100

3

4.

Darmochraj Ryszard

710

4

5.

Pietrzyk Jerzy

675

5

6.

Sałasz Ireneusz

315

6

7.

Szot Dariusz

220

7

8.

Łapczyński Marek

220

7

9.

Grudzień Artur

210

9

10.

Woźniak Mirosław

155

10

11.

Olszewski Zbigniew

150

11

12.

Grudzień Beata

145

12

13.

Worach Jan

95

13

14.

Łosionek Stanisław

75

14

15.

Kalita Krzysztof

40

15

16.

Grabowski Ludomir

0

17

17.

Stachurski Jerzy

0

17

 

WYNIKI ZAWODÓW WĘDKARSKICH JUNIORZY

GNIAZDKÓW 22.08.2009

l.p.

Nazwisko i imię

punkty

miejsce

1.

Gadaj Krystian

85

1

2.

Kalita Kamil

50

2

3.

Bieniek Marta

20

3


 

Wyniki  zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Koła-Domaniów 30.05.2oo9

SENIORZY

 

WAGA

PUNKTY

MIEJSCE

1.Raczyński Jacek

780

1

1

2.Darmochraj Ryszard

40

2

2

3.Olszewski Zbigniew

0

18

17

4.Skorupa Krzysztof

0

18

17

5.Szot Dariusz

0

18

17

6.Wasilewski Janusz

0

18

17

7.Swat Marian

0

18

17

8.Grudzień Beata

0

18

17

9.Łapczyński Marek

0

18

17

10.Sałasz Ireneusz

0

18

17

11.Kalita Krzysztof

0

18

17

12.Grudzień Artur

0

18

17

13.Pietrzyk Jerzy

0

18

17

14.Gorczyca Zdzisław

0

18

17

15.Łosionek Stanisław

0

18

17

16.Grabowski Lubomir

0

18

17

17.Wasilewski Piotr

0

18

17

Wyniki zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Koła-Domaniów 30.05.2009

JUNIORZY

 

 

WAGA

PUNKTY

MIEJSCE

1.Wasilewski Dominik

10

1

1

2.Gadaj Krystian

0

4

2

3.Kalita Kamil

0

4

2

 


Solec  09.05.2009   SENIORZY

 

WAGA

MIEJSCE

1.Raczyński Jacek

2825

1

2.Olszewski  Zbigniew

2360

2

3.Skorupa Krzysztof

1165

3

4.Darmochraj Ryszard

780

4

5.Szot Dariusz

715

5

6.Wasilewski Janusz

585

6

7.Swat Marian

535

7

8.Darmochraj Tomasz

450

8

9.Grudzień Beata

325

9

10.Łapczyński Marek

295

10

11.Sałasz Ireneusz

295

10

12.Kalita Krzysztof

225

12

13.Grudzień Artur

215

13

14.Pietrzyk Jerzy

215

13

15.Gorczyca Zdzisław

155

15

16.Łosionek Stanisław

0

16

17.Głowacki Albert

0

16

18.Grabowski Lubomir

0

16

19.Darmochraj Artur

0

16

Solec  09.05.2009   JUNIORZY

 

WAGA

MIEJSCE

1.Wasilewski Dominik

550

1

2.Kalita Kamil

285

2

3.Gadaj Krystian

90

3

4.Adamczyk Filip

50

4

 

 

 

 

aktualizacja: 13 października 2011 godz.: 23:36.
wwwRyby_2x1
wwwRyby_1x1
wwwRyby_3x1
wwwRyby_4x1
wwwRyby_1x3

Wyniki Zawodów

rybka

Wyniki Zawodów

wedkarz
15
pesce027
wwwRyby_9x3
wwwRyby_9x1
Polski Związek Wędkarski